Orikosmetyki.pl - strona dla przyszłych konsultantów firmy Oriflame

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Czy zostanie konsultantką/konsultantem coś kosztuje?
Opłata wpisowa wynosi 6,90 zł, ale jest rekompensowana Programem Witaj, w którym można zdobyć bardzo atrakcyjne prezenty za 6,90 zł. Kwota wpisowego zostanie doliczona do wartości pierwszego zamówienia, jakiego dokonasz. Oprócz tego, w Oriflame NIE MA żadnych ukrytych opłat!

2. Czy muszę mieć 18 lat, by zostać konsultantką/konsultantem?
Nie, by móc zarabiać z Oriflame, musisz mieć ukończone 16 lat. Jednakże w takiej sytuacji potrzebna będzie zgoda jednego z Twoich rodziców lub opiekuna prawnego.

3. Ile mogę zarobić w Oriflame?
Tyle, ile chcesz! Tak naprawdę to zależy tylko od CIEBIE. Twój "pewnik" po przystąpieniu do klubu to 25% marży od sprzedaży zamówionych kosmetyków; no i oczywiście wszelkie bonusy i rabaty od firmy. Nie mogę wskazać Ci konkretnej sumy, ale na początku sprawdza się przykład: kwota zamówionych kosmetyków na fakturze + 25 % marży, która będzie stanowiła Twój przychód. Jeśli będziesz więcej zamawiać i zaczniesz organizować grupę konsultantów, kwoty Twoich przychodów mogą powiększyć się dodatkowo od 4-24 % rabatu i mogą wahać się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy, tak więc nie trać czasu!

4. Czy mogę zwrócić produkt, z którego klient nie jest zadowolony?
Tak, jest to tzw. Unikalna Gwarancja Satysfakcji. Jeśli jakiś kosmetyk nie spełnia oczekiwań klientki, uczulił bądź nie spodobał się kolor (np. pomadki), w ciągu 30 dni od daty zakupu możesz bez żadnych konsekwencji zwrócić produkt, nawet jeśli był już zużyty (nie więcej niż 30% zawartości).

5. Czy mogę w każdej chwili zrezygnować z bycia konsultantką/konsultantem Oriflame? Czy to coś kosztuje?
W każdej chwili możesz przestać być Konsultantem. To absolutnie NIC nie kosztuje. Jeżeli przez 2 okresy obowiązywania katalogu po zapisaniu do klubu nic nie zamówisz, firma automatycznie usunie Cię z bazy Konsultantów. Jeśli w ciągu tych dwóch okresów obowiązywania katalogu złożysz choćby jedno zamówienie, a następnie zrezygnujesz całkowicie ze składania zamówień, pozostaniesz w bazie konsultantów przez okrągły rok. Po roku zostaniesz automatycznie usuniety z bazy Konsultantów Oriflame.

6. Gdy zostanę konsultantką/konsultantem, czy muszę co katalog zamawiać kosmetyki za jakąś określoną kwotę? Czy, jeśli nic nie zamówię będąc członkiem klubu Oriflame, czeka mnie jakaś kara pieniężna?
Absolutnie NIE! Tylko Ty decydujesz, ile i kiedy zamawiasz. Nie masz obowiązku robienia zamówień.

7. Ile wynosi kredyt na zakup produktów Oriflame?
Po dostarczeniu do Oriflame podpisanego Wniosku o Przyjęcie do Klubu Oriflame(w oryginale) oraz kopii jednej z wymienionych faktur np. za telefon, internet, prąd, gaz lub zaświadczenia o zameldowaniu z Urzędu Gminy (dane na fakturze muszą być zgodne z danymi podanymi podczas rejestracji do Oriflame), otrzymasz możliwość zakupu na tzw. kredyt (odroczony termin płatności) do kwoty 400 zł, z terminem zapłaty max. 14 dni. Po terminowym uregulowaniu płatności, Oriflame zwiększy kwotę kredytu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o współpracy z firmą Oriflame, skontaktuj się ze mną, a ja chętnie zaspokoję Twoją ciekawość i rozwieję wszystkie wątpliwości.

NovAge - nowa seria kosmetyków Oriflame

Oriflame Konsultantka

Rejestracja Konsultanta

Uzupełnij formularz aby zostać Konsultantem Oriflame.
Rejestracja jest bezpłatna.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych, niezbędnych podczas procesu rekrutacji do Oriflame Poland sp. z o.o, przez firmę Grzegorz Kukuła al. Wojska Polskiego 19/17 05-820 Piastów NIP 739 113 42 85

Jeżeli chcesz zapoznać się z polityką prywatności, kliknij tutaj.
Szczególnie polecam:
Zestaw pielęgnacyjny NovAge True Perfection
Zestaw pielęgnacyjny NovAge True Perfection

Kontakt

G. Kukuła
Orikosmetyki.pl
kukula@post.pl
501 681 331