Orikosmetyki.pl - strona dla przyszłych konsultantów firmy Oriflame

Naturalne piękno w zgodzie z nauką

Od prawie 50 lat firma Oriflame nieprzerwanie czerpie inspiracje z fascynującego źródła, jakim jest mądrość natury. To w Szwecji, ojczyźnie Oriflame, gdzie nieskazitelnie piękna przyroda na każdym kroku zapiera dech w piersiach, narodziła się idea naturalnych kosmetyków - znaku rozpoznawczego naszej marki.

Oriflame było jedną z pierwszych firm na świecie, które zaczerpnęły inspirację prosto z darów natury: bogatych w minerały ziół i roślin porastających wybrzeże Szwecji po gęste, dzikie lasy, bezkresne, bujne łąki i krystalicznie czyste wody. Drogocenne skarby szwedzkiej przyrody to obowiązkowe składniki naszych naturalnych kosmetyków.

Naturalne składniki kosmetyków Oriflame są czerpane z bezpiecznych, sprawdzonych źródeł - zawsze z poszanowaniem praw przyrody i zasad świadomego gospodarowania jej zasobami. Oriflame dla dobra konsumentów korzysta głównie z surowców szwedzkiego pochodzenia, nie ustając jednak w badaniu dobroczynnych właściwości naturalnych składników sprowadzanych z najdalszych zakątków świata.

Oriflame dokłada wszelkich starań, aby korzystać jedynie z odnawialnych zasobów, w etyczny, przyjazny dla środowiska sposób i z maksymalnym ograniczeniem ilości produkowanych odpadów.

Firma Oriflame stara się dostarczać swoim klientom bezpieczne, skuteczne produkty, które spełniają pokładane w nich oczekiwania. Wszystkie kosmetyki objęte są 100% gwarancją satysfakcji, która umożliwia zwrot zakupionego towaru w przypadku, gdy nie spełnia on oczekiwań klientów. Łącząc mądrość natury z tym, co najlepsze w nauce, tworzy wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji i makijażu - wielokrotnie nagradzane i doceniane przez miliony ludzi w 61 krajach na całym świecie.

Mascara Hypnotic

Oriflame Konsultantka

Rejestracja Konsultanta

Uzupełnij formularz aby zostać Konsultantem Oriflame.
Rejestracja jest bezpłatna.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych, niezbędnych podczas procesu rekrutacji do Oriflame Poland sp. z o.o, przez firmę Grzegorz Kukuła al. Wojska Polskiego 19/17 05-820 Piastów NIP 739 113 42 85

Jeżeli chcesz zapoznać się z polityką prywatności, kliknij tutaj.
Szczególnie polecam:
Zestaw pielęgnacyjny NovAge True Perfection
Zestaw pielęgnacyjny NovAge True Perfection

Kontakt

G. Kukuła
Orikosmetyki.pl
kukula@post.pl
501 681 331