Orikosmetyki.pl - strona dla przyszłych konsultantów firmy Oriflame

Korzyści z dołączenia do Oriflame

Konsultantki Oriflame zawsze wyglądają olśniewająco, mają ogromną wiedzę o kosmetykach, o pielęgnacji i modzie. Jeśli chcesz dołączyć do tego świata, dowiedz się, jak zostać konsultantką Oriflame. To naprawdę proste. Chcesz być częścią społeczności, którą łączy pasja do piękna i do świata kosmetyków, a jednocześnie marzysz o tym, aby Twoje zainteresowania pozwoliły Ci zarabiać? Nic prostszego, świat Oriflame stoi przed Tobą otworem, wystarczy że dołączysz do grona konsultantek, a już niebawem będziesz mogła nie tylko cieszyć się ogromnym wyborem kosmetyków dla siebie, ale też dla innych.

Konsultanka Oriflame charakteryzuje się przede wszystkim świetnym wizerunkiem. Zapewniają jej to kosmetyki, których oferta pojawia się co trzy tygodnie, jednak Panie, które należą do Klubu Oriflame, mają także dostęp do wielu darmowych i bardzo rozwijających szkoleń. Uczą się na nich, jak dbać o swój wizerunek, jak stosować kosmetyki do ciała i jak cieszyć się zdrowym wyglądem. Oprócz doświadczenia związanego ze światem kosmetyków, konsultantki Oriflame nawiązują wiele nowych znajomości, zawierają przyjaźnie i przede wszystkim nieustannie rozwijają się zawodowo. Różnorodne bonusy, konferencje w ciekawych miejscach, szansa na korzystanie z możliwości, jakie stwarza plan marketingowy – wszystko to sprawia, że konsultantki Oriflame są nie tylko piękne i zadbane, ale też wyjątkowo zadowolone ze swojej pracy.

Jeśli zastanawiasz się, jak zostać konsultantką Oriflame, nie zwlekaj – dołącz do naszego grona już dzisiaj. Wystarczy zarejestrować się przy pomocy formularza internetowego. Nie musisz wysyłać swojego CV i przechodzić przez różne etapy rekrutacji, wystarczy że masz skończone 16 lat (jeśli jesteś młodsza, potrzebujesz zgody rodziców), nie potrzebujesz szczególnego wykształcenia ani kapitału początkowego. Sama widzisz, jakie to łatwe. Wystarczy kilka minut, aby dołączyć do świata Oriflame i już od dzisiaj cieszyć się nieograniczoną ilością doskonałych kosmetyków. Teraz, kiedy już wiesz, jak zostać konsultantką Oriflame, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś już dziś zaczęła zarabiać i cieszyć się pięknem, które oferuje kobietom firma Oriflame.

Dołącz do klubu Oriflame i zostań Konsultantem

Woda MyRed - zapach kwiatowo-owocowo drzewny

Oriflame Konsultantka

Rejestracja Konsultanta

Uzupełnij formularz aby zostać Konsultantem Oriflame.
Rejestracja jest bezpłatna.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych, niezbędnych podczas procesu rekrutacji do Oriflame Poland sp. z o.o, przez firmę Grzegorz Kukuła al. Wojska Polskiego 19/17 05-820 Piastów NIP 739 113 42 85

Jeżeli chcesz zapoznać się z polityką prywatności, kliknij tutaj.
Szczególnie polecam:
Zestaw pielęgnacyjny NovAge True Perfection
Zestaw pielęgnacyjny NovAge True Perfection

Kontakt

G. Kukuła
Orikosmetyki.pl
kukula@post.pl
501 681 331